Állás Marketing- és PR projektmenedzser

Marketing- és PR projektmenedzser

Az 1EM magyar és nemzetközi egészségügyi marketingre specializálódott, szegedi székhelyű digitális marketingügynökség. Ügyfeleinknek saját igényeire szabott – többségében online – szolgáltatásokat nyújtunk, bátran használva új megoldásokat. Ehhez keresünk új kollégát, aki szeret létrehozni, alkotni és újdonságokat bevezetni és mindehhez van bátorsága és kitartása.

Munkavégzés helye és ideje: Rugalmas munkaidő (heti 40 vagy 20 munkaóra), határozatlan idejű szerződés/bejelentve vagy Kata-s formában
Mivel home office is szóba jöhet, ezért mindegy honnan pályázol.

Mik lesznek a feladataid?

  • önálló (online) marketingprojektek tervezése, menedzselése, elemzések készítése
  • social media oldalakat fogsz használni, ott kampányokat tervezel, megvalósítasz, eredményeket mérsz (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube)
  • offline tartalmakat is fogsz készíteni (szórólap, brosúra, roll-up, stb.)
  • találkozol az ügyfelekkel, igényeiket felméred és megoldásokat javasolsz (nem kell új ügyfeleket keresned!)
  • figyelemmel kíséred a projektjeid költségvetését
  • ügyfeleidnek és munkatársaidnak havi beszámolókat készítesz
  • munkád része az adminisztráció és a határidők betartása
  • nálunk csapattag leszel, kollégáiddal szorosan fogsz együtt dolgozni, a projektek során egymást támogatjátok

Mit kérünk Tőled?

  • legyen szakirányú végzettséged
  • rendelkezz 2 éves marketinges/PR és social media menedzselési tapasztalattal
  • rendelkezz Google Analytics és SEO ismeretekkel
  • kiválóan tudj magyarul beszélni, fogalmazni és helyesen írni,
  • aktívan, helyesen és felsőfokon használd az angol nyelvet (nemzetközi projektek miatt napi szinten fogod ezt tenni)
  • szeress ügyfelekkel kommunikálni
  • merj döntéseket hozni, javaslatokat tenni
  • figyelj a határidők betartására
  • merj bátor, megújuló szemléletű és kritikus, kritikát elfogadó lenni (őszinte csapat vagyunk)

Mi mit kínálunk?

  • transzparens és őszinte céget
  • piaci bért
  • folyamatosan változó, izgalmas projekteket
  • segítőkész, támogató csapatot (közös cél, közös győzelem, közös kudarc)
  • munkaidőn belüli szakmai felkészülés, tanulás
  • nem várunk el díjazás nélküli plusz munkát
  • vidám és őszinte munkahelyi légkört

Szükséges tapasztalat:

  • 2 év szakirányú tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (felsőfokú szint)

A pályázathoz szükséges:

  • Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, az alábbi e-mail címen keresztül tudsz pályázni: hello@1em.hu